Nowość - wentylator hybrydowy MASTER DFB 16

2021.05.14
Grupa Dantherm, producent i dostawca szerokiej gamy produktów do kompleksowej kontroli klimatu, wprowadza do sprzedaży nowy przenośny wentylator Master DFB 16. Wyjątkową innowacją w tym urządzeniu jest zastosowanie hybrydowego zasilania – wentylator można standardowo podłączyć do sieci elektrycznej lub skorzystać z zasilania akumulatorowego 14V.

DFB 16 jest kompatybilny z baterią Master 14V, która wraz z ładowarką jest dostępna jako akcesorium dodatkowe. Takie rozwiązanie znacznie poszerza możliwości zastosowania urządzenia. W pełni naładowana bateria zapewnia do 4 godzin ciągłej pracy bez konieczności podłączenia do prądu. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla ekip budowlanych, instalatorów, ale również do warsztatu czy pracy w terenie. Wentylator na baterię z pewnością przypadnie do gustu także indywidualnym użytkownikom do zastosowań domowych oraz miłośnikom kempingów.

Master DFB 16 to niezwykle lekki, kompaktowy wentylator o przepływie powietrza 1200 m³/h. Posiada płynną regulację prędkości, a strumień powietrza można odpowiednio ukierunkować dzięki rotacji 220o. Metalowa, odporna na uszkodzenia obudowa zapewnia długotrwałe użytkowanie. Hybrydowy DFB 16 jest doskonałym uzupełnieniem oferty przenośnych wentylatorów Master, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalnych użytkowników.