OGRZEWANIE

Mobilne nagrzewnice powietrza Master mogą ogrzać każde pomieszczenie w szybki i efektywny sposób. Nadają się do zastosowania okresowego lub jako stałe rozwiązanie grzewcze. W ofercie występują nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne.
 • Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin

  Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin

  Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin to wysoce wydajne urządzenia zapewniające stały dopływ dużych ilości ogrzanego powietrza tam, gdzie jest ono pożądane. Doskonale nadają się do otwartych lub dobrze wentylowanych powierzchni, takich jak fabryki, magazyny lub na tereny budów. Nagrzewnice bez odprowadzenia spalin firmy Master są zarówno wydajne, trwałe, jak i bezpieczne i proste w obsłudze.
 • Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin

  Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin

  Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin to wysoce wydajne urządzenia zapewniające dopływ w 100% czystego, suchego i pozbawionego dymu ciepłego powietrza. Doskonale nadają się do miejsc, w których wentylacja jest ograniczona, takich jak sklepy, namioty imprezowe, bary szybkiej obsługi czy hale wystawowe. Mogą być stosowane z elastycznymi przewodami pozwalającymi na szybkie i łatwe rozprowadzenie ciepłego powietrza.
 • Nagrzewnice elektryczne

  Nagrzewnice elektryczne

  Nagrzewnice elektryczne sprawdzają się w prawie każdych warunkach. Szybka instalacja i duża wydajność urządzeń sprawiają, że ciepło w pomieszczeniu jest odczuwalne natychmiast po uruchomieniu. Nagrzewnice elektryczne Master są w pełni przenośne i mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, jak i w dużych obiektach przemysłowych.
 • Nagrzewnice gazowe

  Nagrzewnice gazowe

  Przenośne nagrzewnice gazowe to jedne z najchętniej stosowanych modeli nagrzewnic nadmuchowych. Szybka i prosta instalacja, niskie koszty instalacji, a przy tym wysoka wydajność sprawiają, że jest to bardzo skuteczne rozwiązanie do tymczasowego ogrzewania budynków.
 • Elektryczne promienniki podczerwieni

  Elektryczne promienniki podczerwieni

  Elektryczne promienniki podczerwieni pozwalają na bezpośrednie, bezpieczne i czyste ogrzewanie wybranych obiektów, przedmiotów lub osób. Sprawdzają się w różnych warunkach np. w domach, sklepach lub biurach.
 • Olejowe promienniki podczerwieni

  Olejowe promienniki podczerwieni

  Olejowe promienniki podczerwieni szybko ogrzewają dokładnie to miejsce, na które są skierowane bez wymuszonego ruchu powietrza. Świetnie nadają się do ogrzewania wysychających ścian lub powłok malarskich, rozmrażania maszyn lub instalacji a także ogrzewania miejsc pracy.
 • Nagrzewnice serii BS & BVS

  Nagrzewnice serii BS & BVS

  Seria BS & BVS to wysokiej jakości podwieszane nagrzewnice bez odprowadzenia spalin i z możliwością odprowadzenia spalin. Przeznaczone są do miejsc, gdzie wymagana jest dobra wentylacja, takich jak szklarnie, magazyny, czy pomieszczenia dla zwierząt.
 • Nagrzewnice serii GREEN

  Nagrzewnice serii GREEN

  Seria GREEN to nagrzewnice podwieszane wyposażone w standardowy palnik olejowy. Istnieje możliwość doposażenia ich w giętki przewód elastyczny rozprowadzający ciepłe powietrze lub termostat.
 • MASTER CF 75 SPARK

  MASTER CF 75 SPARK

  Moc grzewcza: 75 kW
  Przepływ powietrza: Zużycie paliwa (LPG): Zasilanie:
  2.100 m3/h 2,3 m³/h 220-240/50 V/Hz
 • MASTER BF 35

  MASTER BF 35

  Moc grzewcza: 33,7 kW
  Przepływ powietrza: Zużycie paliwa: Zasilanie:
  1.900 m3/h 2,84 kg/h 220-240/50 V/Hz
 • MASTER BF 75

  MASTER BF 75

  Moc grzewcza: 75 kW
  Przepływ powietrza: Zużycie paliwa: Zasilanie:
  4.500 m3/h 6,00 kg/h 220-240/50 V/Hz
 • MASTER CT 50

  MASTER CT 50

  Moc: 50,0 kW
  Przepływ powietrza: Paliwo: Prąd znamionowy:
  1.200 m3/h drewno 0,14 A
 • Akcesoria

  Akcesoria

  Katalog z akcesoriami do nagrzewnic przenośnych. To dodatkowe wyposażenie nagrzewnic Master sprawia, że ich obsługa staje się wygodniejsza.