Certyfikat ISO

Ogrzewanie

Ten przewodnik zawiera wskazówki i uwagi dotyczące używania mobilnych i stacjonarnych nagrzewnic firmy Master Climate Solutions. Pomaga odnaleźć wszystkie dodatkowe informacje na temat urządzeń tego typu.
  • Mocne grzanie - MASTER AIR BUS

    Mocne grzanie - MASTER AIR BUS

    Mobilne nagrzewnice MASTER AIR-BUS to wyjątkowe urządzenia do zadań specjalnych. Polecamy je wszystkim tym, którzy potrzebują dużej mocy grzewczej. Producent, firma Master Climate Solutions oferuje kilka modeli w zakresie od 75 do 220 kW.
  • Nagrzewnica MASTER BV 500 - nowy wymiar ogrzewania

    Nagrzewnica MASTER BV 500 - nowy wymiar ogrzewania

    MASTER wprowadza do oferty nową, absolutnie innowacyjną, olejową nagrzewnicę z odprowadzaniem spalin – MASTER BV 500, która doskonale łączy w sobie najlepsze cechy dwóch dotychczasowych serii: BV i AIR BUS.
  • Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15

    Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15

    Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15 o regulowanej mocy 7,5 -15 kW jest polecana do szybkiego ogrzewania pomieszczeń, takich jak biura, sklepy, szatnie, pomieszczenia gospodarcze, magazyny. Może stanowić samodzielne źródło ciepła lub wspomagać istniejącą już instalację grzewczą.
  • Nagrzewnice elektryczne i promienniki

    Nagrzewnice elektryczne i promienniki

    Utrzymanie właściwego tempa robót budowlanych w zimie stanowi duże wyzwanie, głównie ze względu na niskie temperatury. Skutecznym rozwiązaniem są nagrzewnice elektryczne i promienniki, które...
  • Profesjonalna nagrzewnica MASTER B 150

    Profesjonalna nagrzewnica MASTER B 150

    MASTER B 150 to od wielu lat zdecydowany bestseller wśród nagrzewnic olejowych bez odprowadzania spalin. Stanowi podstawowe wyposażenie ekip budowlanych, chętnie wykorzystuje się ją również w warsztatach i magazynach.
  • Przenośne nagrzewnice i osuszacze MASTER

    Przenośne nagrzewnice i osuszacze MASTER

    Przenośne nagrzewnice MASTER to najczęściej stosowane urządzenia do ogrzewania i osuszania budynków oraz przestrzeni półotwartych. Dzięki nim prace budowlane i remontowe mogą być prowadzone niezależnie od warunków pogodowych.
  • Skuteczne ogrzewanie warsztatów - przenośne nagrzewnice MASTER

    Skuteczne ogrzewanie warsztatów - przenośne nagrzewnice MASTER

    Przenośne nagrzewnice powietrza to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie warsztatów. Są szybkie i proste w instalacji, tanie w eksploatacji i bardzo wydajne.
  • Efektywne ogrzewanie mobilne - nagrzewnica olejowa MASTER BV 77

    Efektywne ogrzewanie mobilne - nagrzewnica olejowa MASTER BV 77

    Nagrzewnica olejowa MASTER BV 77 z odprowadzaniem spalin to zdecydowanie najbardziej funkcjonalna nagrzewnica powietrza na rynku, bardzo często stosowana również w branży HORECA.
  • Jak dobrać moc urządzenia?

    Jak dobrać moc urządzenia?

    Przed wyborem nagrzewnicy należy określić niezbędną minimalną moc grzewczą dla danego pomieszczenia.

  • Orientacyjne wymagania cieplne dla budynków o różnej konstrukcji i izolacji

    Orientacyjne wymagania cieplne dla budynków o różnej konstrukcji i izolacji

    Wydajność - Nowe budynki ze średnią izolacją - Stare budynki ze średnią izolacją - Szklarnie z podwójną szybą - Szklarnie bez izolacji.
  • Bezkonkurencyjne nagrzewnice Master BV - stworzone przez specjalistów

    Bezkonkurencyjne nagrzewnice Master BV - stworzone przez specjalistów

    Przenośne nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak np., budownictwo czy rolnictwo. Stąd też na rynku dostępnych jest wiele urządzeń tego typu. Problem pojawia się...
  • Okresowy przegląd nagrzewnic powietrza - podstawowe zasady konserwacji

    Okresowy przegląd nagrzewnic powietrza - podstawowe zasady konserwacji

    Jesienne zimne poranki coraz częściej przypominają o tym, że zima zbliża się wielkimi krokami. Przygotowując się na nadejście mroźnej pogody warto sprawdzić stan techniczny urządzeń, które w ubiegłym roku pomagały nam walczyć z zimnem. Przenośne nagrzewnice powietrza...
  • Zimowe inwestycje, czyli sekret ogrzewania dużych obiektów

    Zimowe inwestycje, czyli sekret ogrzewania dużych obiektów

    Czy można znacząco ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem zachowując przy tym wysoką efektywnośd grzania? W jaki sposób przy minimalnych kosztach zapewnić ciepło w dużych obiektach? Dlaczego warto zwrócić uwagę nie tylko na wybór urządzenia...
  • Dmuchamy na zimne, ciepło w zasięgu ręki

    Dmuchamy na zimne, ciepło w zasięgu ręki

    W sezonie grzewczym najbardziej poszukiwanymi na rynku produktami są różnego rodzaju urządzenia dostarczające ciepło. Piece, kaloryfery, termowentylatory to temat bardzo często pojawiający się podczas rozmów nie tylko w sferze zawodowej, ale i prywatnej.
  • Nagrzewnice Master rozgrzewają artystów  podczas XIX Finału WOŚP

    Nagrzewnice Master rozgrzewają artystów podczas XIX Finału WOŚP

    W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W całej Polsce odbyły się imprezy, koncerty, festyny, podczas których zorganizowano zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego. W Poznaniu...
  • Niestraszne mrozy na Politechnice - budowa nowego wydziału trwa

    Niestraszne mrozy na Politechnice - budowa nowego wydziału trwa

    Już za niespełna kilka miesięcy Politechnika Poznańska będzie mogła poszczycić się nowym Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinżynierii, które powstaje u zbiegu ulic Berdychowo i Jana Pawła II w Poznaniu. Firma Budimex S.A., która wygrała przetarg...
  • Tanie grzanie budynków gospodarczych

    Tanie grzanie budynków gospodarczych

    Ogrzewanie budynków gospodarczych jest zwykle nie lada wyzwaniem. Obiekty te są zazwyczaj wysokie, o bardzo dużych kubaturach i z reguły słabo ocieplone. Zastosowanie konwencjonalnych systemów ogrzewania, składających się z kotłowni i systemu grzejników...
  • „Bitwa na głosy” - nagrzewnice Master rozgrzewają uczestników programu

    „Bitwa na głosy” - nagrzewnice Master rozgrzewają uczestników programu

    Bitwa na głosy - największe tej wiosny show muzyczne Telewizji Polskiej zgromadziło przed telewizorami szerokie rzesze widzów. Niezwykły rozmach i towarzyszące imprezie niesamowite emocje są wynikiem wielu miesięcy przygotowań. Swój udział w zapewnieniu...
  • Niezastąpione na każdej budowie - przenośne nagrzewnice powietrza

    Niezastąpione na każdej budowie - przenośne nagrzewnice powietrza

    Mobilne nagrzewnice powietrza to niezawodny sposób na szybkie ogrzanie różnorodnych miejsc i pomieszczeń. Gdy inne rozwiązania zawodzą lub zwyczajnie warunki nie pozwalają na ich zastosowanie, tego typu urządzenia z pewnością się sprawdzą.
  • Czym suszyć plony?

    Czym suszyć plony?

    Okres zbiorów to czas wytężonej pracy dla większości rolników. W tym roku kapryśna pogoda komplikuje nieco plany i często przysparza sporo problemów. Padające deszcze powodują, że zebrane zboże i warzywa są bardzo wilgotne, a co za tym idzie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych.