Certyfikat ISO

O firmie

Master Climate Solutions to wiodąca marka na świecie wśród przenośnych urządzeń do:

ogrzewania, osuszania, chłodzenia i wentylacji.


Marka Master jest od ponad 50 lat numerem 1 w świecie
wśród przenośnych nagrzewnic powietrza.

Master

Master Climate Solutions jest zarejestrowanym znakiem towarowym grupy Dantherm, Grupa Dantherm z siedzibą w Danii jest obecna w 13 krajach z oddziałami w Danii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Norwegii.

Dantherm S.p.A. z siedzibą w Pastrengo koło Werony we Włoszech to główne centrum konstruktorskie i produkcyjne urządzeń Master Climate Solutions.

Nad projektami i rozwojem nowych produktów pracuje nieustannie zespół doświadczonych inżynierów. Tworzą i produkują przenośne nagrzewnice powietrza z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i niezawodności oraz zgodnie z aktualnymi europejskimi procedurami certyfikacji renomowanych Instytutów Kontroli Jakości i Homologacji takich jak TUV i DVGW. Dantherm S.p.A. posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Kilka linii produkcyjnych, każda przyporządkowana serii konkretnego wyrobu, a także wyspecjalizowani operatorzy i sprzęt pozwala na utrzymanie optymalnej jakości produktów. Tu produkowane są nagrzewnice gazowe oraz olejowe bez odprowadzenia i z odprowadzeniem spalin.