MASTER DC 61 - hybrydowa rewolucja

2018.09.17


Promiennik olejowy Master DC 61 to prawdziwa rewolucja w ogrzewaniu mobilnym. Jest to pierwsze i jedyne na rynku międzynarodowym urządzenie tego typu zasilane baterią.

Bezprzewodowy promiennik MASTER DC 61 o mocy 17 kW jest zasilany baterią akumulatorową 14 V. Pozwala ona na pracę urządzenia przez 4 godziny bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej, a czas jej ładowania to zaledwie 60 min. Niskie napięcie 14V zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Bateria litowa oraz ładowarka są standardowo załączone do opakowania. Promiennik jest również wyposażony w przewód elektryczny do alternatywnego zasilania prądem.

Urządzenie waży około 19 kg, jest kompaktowe i wygodne w transporcie, a dzięki baterii może być stosowane w dowolnym miejscu. Posiada możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego, mechanicznego lub elektronicznego, dla zapewnienia ekonomicznego spalania paliwa. Czas pracy przy pełnym zbiorniku oleju (11 l) wynosi 7 h. Promiennik wyposażony jest również w elektroniczną kontrolkę płomienia z fotokomórką, wskaźnik poziomu oleju, filtry: ssania i na wlewie oraz wyłącznik antyprzechyłowy. Wysokiej jakości komponenty gwarantują efektywną i bezawaryjną pracę.

Promiennik olejowy na baterię MASTER DC 61 zapewnia wydajne ogrzewanie punktowe bez ograniczeń – oferuje niezliczone możliwości zastosowań.